O mnie

Fotografią zajmuje się od dzieciństwa i ciągle staram się doskonalić swoje umiejętności. Zaczynałem od fotografii analogowej do dziś pamiętam długie godziny spędzane w ciemni fotograficznej, obecnie posługuje się głównie lustrzankami cyfrowymi.

Zawsze marzyłem o tym, aby robić w życiu to co lubię i co sprawia mi najwięcej satysfakcji. Fotografia to nie tylko zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja.

Dzień ślubu jest niezwykle bogaty w najprawdziwsze i najszczersze emocje. Dobra fotografia ślubna to taka, która zachowa te wszystkie wspomnienia w taki sposób, abyście często i z chęcią do niej powracali.

Stawiam na kreatywny charakter mojej pracy, kierując moją ofertę do par, którym szczególnie zależy na wyjątkowych wspomnieniach z dnia ślubu i które doceniają dobrą fotografię.

Zachęcam do zapoznania się z moimi pracami w galerii fotograficznej - foto album. Jako fotograf najpierw dobrze poznaje parę, jej oczekiwania , a następnie przystępuje do ich realizacji.

© 2010-2016 by Andrzej Szulski Fotografia ślubna Białystok projektowanie stron www
order xanax online legally http://www.adderallonline.net http://dietpillsworld.org/ http://tramadoltobuy.com/ cheap viagra online canadian pharmacy